Profesionální elektrorevize

Kompletní elektrorevize v Ostravě a okolí


Elektroinstalace Ostrava

V případě elektroinstalací platí, že čím je elektroinstalace starší, tím může způsobit větší riziko. Materiály časem odchází a postrádají vlastnosti moderních materiálů a tak je mnohdy nevyhnutelná rekonstrukce elektroinstalací. Elektroinstalace, která je provedena podle pravidel, není nebezpečná a má dlouhou životnost. Pro laika je těžké rozeznat problémy s elektroinstalací a tak by tyto práce měly být přenechány profesionálům.

Rekonstrukce elektroinstalace Ostrava

I když máte mnohé zkušenosti, přenechejte raději rekonstrukci elektroinstalací odborníkům.

Nekvalitně provedená elektroinstalace může způsobit poškození elektrických spotřebičů, vznik požáru nebo ublížení na zdraví osob.

Rekonstrukce elektroinstalací vás bude stát od 10 do 30 000 korun (v případě, že se jedná o standardní byt 3 plus 1). V případě rodinných domů se tato částka navýší asi o třetinu. Ve starších bytech se můžeme setkat s elektroinstalací v hliníkových kabelech s gumovou nebo textilní izolací. V současné době se tyto materiály nepoužívají a dává se přednost plastům. Po dokončení elektroinstalací přichází čas na navazující práce (zednické).

Revize elektroinstalací Ostrava

Kromě rekonstrukce elektroinstalací je jednou za čas potřeba nechat provést revizi elektroinstalací. Revizi elektroinstalací je nutné provádět pravidelně 1x za 5 let. Revize vám zaručí bezpečnost elektrospotřebičů, bezpečnost před vznikem požárů a samozřejmě zdraví osob. Po revizi si budete vždy jisti, v jakém stavu jsou vaše elektrospotřebiče, elektroinstalace a hromosvody. Revize elektroinstalací snižuje riziko vzniku požáru. Díky pravidelné kontrole elektroinstalací se mohou odhalit možné příčiny poškození elektrických zařízení dříve, než k nim dojde. Revize elektroinstalací vám tak může ušetřit peníze, které byste museli investovat do nákupu nových elektrospotřebičů.

Pojišťovna vám nevyplatí peníze u požáru nebo úrazu elektrickým proudem v případě, že nebudete mít vypracovanou revizi elektroinstalací.

Kdo provádí revizi elektroinstalací v Ostravě

Na revizi elektroinstalací si pozvěte revizního technika s platným oprávněním a příslušnou kvalifikací. Během revize technika seznámíte s umístěním zařízení, s původní dokumentací a staršími revizními zprávami. Po dokončení kontroly je vystavena revizní zpráva, kterou si pečlivě uschovejte.

Elektroinstalace a bezpečí

Myslete na to, že u elektroinstalací je potřeba ke všemu přistupovat velice pečlivě a nesnažit se ušetřit. Před samotnou realizací elektroinstalací je potřeba kvalitně provedený projekt. Dále je nutná poctivá realizace s použitím kvalitních materiálů a následná revize. Být pečlivý v oblasti elektroinstalací je velmi důležité.

Nesprávně provedená elektroinstalace může způsobit mnohé problémy, v nejhorším případě až smrt. U nekvalitně provedené elektroinstalace hrozí vyšší riziko vzniku požárů.

Požár může být způsoben oteplením některé části instalace, zkratem, elektrickým obloukem, nevhodně umístěným tepelným spotřebičem nebo svítidlem. Nesnažme se tedy ušetřit tam, kde nás to může v konečném důsledku stát více než peníze.


Poptávka revize

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my se Vám obratem ozveme

Povinné položky jsou označeny červenou barvou.

Jak často provádět revize?

Pokud jste provozovatelem nějaké firmy či objektu pro veřejnost, spadají pravidelné revize elektro mezi Vaše, zákonem dané, povinnosti.

Četnost revizí se liší dle prostředí.

Kontakt

ENERGOM Projekty, a.s.

Ostrava, Opava, Olomouc, Zlín

Ostrava - Třebovice, Zemědělská 5295/6, PSČ 722 00

+420 777 929 770

info@energom.cz

Dále by Vás mohlo zajímat

Ostatní:

E-shop na levné elektro Masáže Manikúra Kosmetika Hodinový manžel Kadeřnictví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace